10.000 ve 12.000 dolar müjdesini verdi! İşte Yeni Altın ve Bitcoin Tahmini

Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in büyük rallisinin 2021’e kadar devam etmesini beklediğini söyledi. Mike McGlone, makro ekonominin yeni yılda hem BTC hem de altın pompalamaya devam edeceğini belirtiyor.

Mike McGlone: ​​2021’de yeni direnç çizgisi muhtemelen 50.000 dolar olacak
Mike McGlone, yeni BTC analizinde Bitcoin’in 2021’deki yeni direnç çizgisinin muhtemelen 50.000 $ olacağını söylüyor. Mike McGlone konuyla ilgili yorumlarına şunları ekliyor:

Görüşümüze göre BITCOIN, 50.000 DOLARLIK HEDEF DİRENCİ DESTEKLEYEN MAKROEKONOMİK, TEKNİK VE TEDARİK-TALEP GÖSTERGELERİ İLE 2021 YILINA KADAR KADAR FİYAT İLERLEME EĞİLİMİNİ DEVAM EDECEK VE 1 TRİLYON DOLARLIK EĞİLİMİ ARTTIRMAYA DEVAM EDECEKTİR. 10.000 $ SEVİYESİ, 2017’DEN BERİ KRİPTO PARA’NIN DİRENÇ SEVİYESİNDE ÖNCÜ OLDUKTAN SONRA KRİTİK BİR DESTEK SEVİYESİ OLDU.

Uzman analist: Bitcon’un yükselişi 2017’den daha büyük olacak
Deneyimli analist, Bitcoin’in analizinde “aşırı ısınmaktan uzak” olduğunu söylüyor. Mike McGlone, artan kurumsal yatırım ve bu yılki yarılanmayla arzdaki düşüş nedeniyle artışın 2017’den daha büyük olacağını vurguluyor. Mike McGlone konuyla ilgili yorumlarına şunları ekliyor:

Görüşümüze göre, 2020 muhtemelen bitcoin’in ana akım evriminin anahtarı olarak görülecektir. ORGANİZE BORSADA TİCARET EDİLEN ÜRÜNLER, İLERİ İŞLEMLERDEKİ AÇIK POZİSYONLAR, KULLANILAN ADRESLER VE KURUMSAL YATIRIM AKIŞLARI BİTCOİN FİYATI … BİTCOİN VE KRİPTO VARLIKLARI 20 LAR TALEP BÜYÜKLÜĞÜ SAĞLAR. PAYPAL’IN PAZARA KATILIMI DA ÖNEMLİ BİR YENİLİKTİR. BU GELİŞTİRMELER ZATEN ANA MEVCUT KABUL YOLUNU GENİŞLETİYOR.

Mike McGlone: ​​Makroekonomi yeni yılda hem BTC hem de altını piyasaya sürecek
Mike McGlone, makro ekonominin yeni yılda hem BTC’yi hem de altını besleyen bir rüzgar görevi görmeye devam edeceğini söyledi. Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin’in 2020’nin başlarında 10.000 dolar göreceğini belirtti ve biliyordu. Mike McGlone, Bitcoin fiyatı son aylarda 9.000 dolar civarında iken 12.000 dolar müjdesini verdi ve bunu biliyordu. Bunların dışında analistin başka başarılı görüşleri de var. Mike McGlone’un tam analizine buradan göz atabilirsiniz.