Binance Coin BNB Fiyat Analizi 03.02.2021

Bugün fiyat grafiğini inceleyeceğim coin BNB yani Binance Coin. Kripto para yatırımcılarının hepsi BNB’yi biliyordur diye tahmin ediyorum. Bu nedenle coini açıklamadan hemen fiyat grafiğine geçelim.

Binance coin BNB/BTC fiyat grafiği 03.02.2021. 30 dakikalık grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Bugün Binance coin’i (BNB) Bitcoin paritesinde incelemek istedim. Bunun sebebi bu grafikte güzel bir yapı olmasından kaynaklı. Öncelikle destek ve direnç bölgelerinden başlayalım. Grafikte iki adet alttakine nazaran daha küçük destek bölgesi görmekteyiz. Bu iki bölge bu zaman diliminde yani küçük zaman dilimindeki destek bölgeleri. Grafiğin altındaki büyük bölge ise büyük zaman dilimindeki bir destek/direnç bölgesi olduğundan dolayı 30 dakikalık grafikte oldukça büyük görünüyor.

Grafikte bir de kanal yapısı bulunmakta. Bu kanal yapısının önceki hareketi yavaş gerçekleştiği için bayrak formasyonu diyemiyorum. Bu kanal yapısı henüz kırılmamış ve alttaki iki desteği de henüz test etmemiş. Benim düşüncem destek bölgesini test ettikten sonra kanalı kırma olasılığının artacağı yönünde. Ancak kanal kırılmadan bunu bilemeyeceğiz.