F1 Delta Saati: Grand Prix ™ Moduna Hoş Geldiniz!

F1 Delta Time’ın ilk Grand Prix’si başlıyor!

F1 Delta Time: Grand Prix modunun ilk aşaması tüm oyunculara açık olacak ve belirli bir süre ücretsiz olacak!

F1 Delta Time Grand Prix modunun lansmanını kutlamak için Animoca Brands, yeni modun lansmanıyla birlikte tüm hesap sahiplerine toplam 80 ücretsiz oyun modu denemesi dağıtacak!

Elde ettiğimiz bilgilere göre F1 Delta Time Grand Prix modu 17 Aralık 2020 Perşembe günü saat 17: 00’de başlayacak.

F1 Delta Time Grand Prix modu, oyunun temel mekaniklerini birleştiren ilk moddur. Grand Prix modu, Elite Time Trial ve Time Trial modlarıyla aynı temel gereksinimlere sahiptir. Bunlar araba, pilot ve lastik olarak üçe ayrılır. Tahmin edebileceğiniz gibi, lastiğin temel farkı hava durumu! Bu arada, Time Trial modlarında bulunmayan yeni bir mod Grand Prix modu ile görünecektir. Bu aşamada, oyuncular başlangıç ​​pozisyonlarını almak için eleme turlarına katılacaklar. Grand Prix Modunun ikinci aşamasında oyuncular diğer oyuncularla rekabet edebilecek.

F1 Delta Time Grand Prix yolculuğu, geçtiğimiz günlerde satılan Circuit de Monaco’da başlayacak. Bu arada, Spa-Francochamps, Silverstone ve Monza pistleri 2. etabın hemen öncesinde eklenecek.

Bu arada, F1 Delta Time bir yarışma etkinliği düzenleyecek.

17 Aralık 2020 ve 20 Aralık 2020 tarihleri ​​arasında bir yarışma etkinliği düzenlenecek. Etkinlikler sırasında oyuncular her seviyede ve her türlü hava koşulunda katılabilecekler. Her kademe ve hava durumu kombinasyonunun toplam 16 liderlik tablosu ile kendi liderlik tablosu olacaktır. Her masanın en hızlı zamanına sahip oyuncular, elde ettikleri konuma bağlı olarak REVV kazanacak ve 2020 Anahtarı adı verilen bir NFT kazanacak.

Genel olarak, en hızlı turlar, hava durumuna bakılmaksızın aşağıdaki miktarları paylaşacaktır. Ayrıca, her seviyenin ilk 3 oyuncusu bir REVV ödülü alacak.

Hava durumu ve kademe kombinasyonunda en hızlı tur atan oyuncuların Anahtarları kazanacağını daha önce söylemiştik. Duyurulara göre etkinlik boyunca toplam 68 anahtar dağıtılacak.

Skor tablosu, tüm etkinlik boyunca en hızlı turları kaydedecektir. Böylelikle oyuncular 20 Aralık 2020’ye kadar zamanlarını iyileştirebilecekler.

Giriş bedeli
Ücretsiz denemeler sona erdikten sonra, F1 Delta Time’ın tüm modlarına erişmek için fazladan bir “Deneme” almak için ödeme yapmanız gerekecektir. Bu aynı zamanda Grand Prix Modu için de geçerlidir. Bu ücretler yalnızca REVV olarak ödenir.