Huobi Global, Malezya’da Kripto Borsasını Başlattı!

Huobi Group’un merkezi Singapur’da bulunan amiral gemisi kripto borsası Huobi Global, yeni bir haberi müjdeliyor. Huobi adını kullanmak için lisanslanmış başka bir bağımsız platform!

Malezya pazarını hedefleyen yeni Huobi Labuan, Malezya makamlarının Eylül 2020’de dijital sağlık ticareti aracılık hizmetlerini lisanslamasından kısa bir süre sonra ticaret hizmetlerini başlatıyor.

18 aylık deneme süresi boyunca yeni platform, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), EOS ve Huobi’nin yerel tokeni dahil olmak üzere bir düzineden fazla kripto para birimi için kripto spot ve türev ticareti sunacak.

Huobi Labuan, altyapı türü Huobi Cloud’un yerel işletme ortağı olarak hareket edecek ve bu, bu günlük dijital işlem aracılık hizmetlerinden bazıları için Huobi’nin sıfır ticaret teknolojisini kullanacak.

Bildirildiğine göre Labuan, bir dizi lisanslı Huobi platformu ve kuruluşunun en sonuncusu. Yedi markanın paydaşları HBUS, ABD, Arjantin, Türkiye ve diğer Tayland ile ortaklığı mevcuttur.

Bildiğiniz gibi, borsalar şu anda belirli yargı bölgelerini uygulamak için düzenlendikleri için düzenleyici kaosa tabidir. Ancak Huobi, DeFi alanı ve Filecoin gibi merkezi olmayan internet projeleriyle uğraşarak büyümeye devam ediyor.

Huobi Global, baskı süresi, günlük işlem hacmi ve türev hisse senedi grafikleri açısından ikinci sıradaki spot kripto borsasıdır.