XRP Dağıtımına Kalan Saat! Peki Hangi Borsalar Destekliyor?

XRP dağıtımı için sadece saat kaldı. Hangi borsalar bunu destekliyor?

İşte tam liste!

Bildiğiniz gibi, Flare Network token, Spark Token, XRP cüzdanlarındaki bakiyelerle orantılı olarak “airdrop” ile etkinleştirilecektir.

Birçok yatırımcının beklediği airdrop, Türkiye saatiyle bu akşam 3: 00’da gerçekleşecek. Birçok borsa, XRP cüzdanlarının bakiyelerine göre gerçekleşecek dağıtım için desteklerini açıkladı.

Huobi, FTX, Binance, OKEx, Coinbase, Bittrex, Bitfinex, Bitcoin Suisse, Kraken, Kucoin, Liquid, Bithumb, Bitstamp, Nexo, Uphold, Cyrpto.com, Phemex, Coinzo, Paribu, BTCTurk ve diğer birçok borsa airdrop olacak. Sizi destekleyeceğini açıkladı.

Listelenip listelenmeyeceği belli değil

Borsaların dağıtımı destekleyeceği, Spark Token’in borsada listeleneceği anlamına gelmez.

Önde gelen borsaların neredeyse tamamı Spark Token dağıtımını destekleyeceklerini açıklamış olsa da, Spark Token işlemlerinin başlatılıp başlatılmayacağına dair bir kesinlik yok.

Bu noktada kullanıcılar, Spark Token’larını farklı bir borsaya veya cüzdana taşıma fırsatına sahip olacaklar. Bununla birlikte, borsalar Spark Token’i listelerse, borsadaki ticaret işlemleri etkinleştirilecektir. Birçok borsa bu konuda sessiz kalıyor.

Web sitesinde açıklama yapan Uphold, “airdrop” un destekleneceğinin altını çiziyor ancak listemde kesinlik yok.

Borsalar tarafından dağıtımı ile desteklenen Flare Network token Spark Token’in borsalarda listelenmeyi başaracağını düşünüyor musunuz?

Spark Token dağıtımını destekleyen borsaların tam listesini burada bulabilirsiniz.

Spark Token için beklentileriniz nelerdir? Lütfen bizimle paylaşmayı unutmayın.